MÜŞTERİ HİZMETLERİ

03123857224

OTTO Zenith Ankara

     Firmamız 1991 yılında kurulan Santrall Renault Yetkili Servisi’nin devamı şeklinde olup 2005 yılında adres değişikliği sebebiyle limited şirket haline gelerek yeni ortaklılık ile faaliyetine devam etmektedir. Firmamız yeniliklerine OTTO ZENİTH servis bayiliği alarak gelişen teknolojiyi yakından yakalayarak, Ankarada en iyi boyasız göçük düzeltme ve otomobil tamir teknikleri üzerine hizmet vermeye devam etmektedir.
     Firmamız; Sigorta Sektörü ile iş birliği yaparak, her anlamda tasarrufa yönelik tamir hizmetlerini vermektir. Bu kapsamda kaporta, boya, tampon ve diğer plastik parçalar, iç döşeme, ön cam tamirleri yapmak üzere dünyaca kabul edilmiş ve uygulanmakta olan tamir tekniklerini ve tamir bilgilerini Türkiye’ ye getirerek kendine özgü bilgi dağarcığını oluşturmuş, bu birikimlerini ISO standartlarında ve amaca uygun bilgisayar desteği ile perçinlemiştir.
     Tamamen denetime açık, tasarrufa yönelik hasar onarımları ile sigortacılık sektörüne katkı sağlamayı, müşteri memnuniyeti oluşturmayı ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedef olarak benimseyen OTTO ZENITH hizmet vermektedir.
     Standart hizmet kalitesi ve denetlenebilirliğin esas olduğu organizasyonumuz ile yapacağınız iş birliğinizi, ileriye dönük proje ve yeni ürünlerimizi, çalışma ve üretme standardımızı, birlikte yaşayacağımız başarılarımızı daha da yükseltmek amacı ile her gün kendini geliştiren bir merkezi yönetim anlayışı içinde yapılanmaktayız.

Ankara da araçların değerini kaybetmiyecek şekilde kaporta göçüklerini düzelten tek standatlara uygun firma olma güvencesi ve hizmet organizasyonu.